Bitcoin Cash krótkoterminowa analiza cen: 27 czerwcaChayanika DekaPublished

Disclaimer: Ten artykuł próbuje przewidzieć zmiany cen Bitcoin Cash [BCH] w ciągu najbliższych 24 godzin.

Wyrwany z twardego widelca Bitcoin Evolution z powodu gorzkich różnic ideologicznych pomiędzy oboma obozami, Bitcoin Cash [BCH] leżał nisko po masowym spadku 24 czerwca. Podczas gdy moneta pozostawała dość stabilna przez cały rok, a nawet udało się ją odzyskać wraz z innymi altcoinami, późniejsze wycofanie jej z rynku szybko obniżyło jej wartość do 230,60 dolarów.

Każda potencjalna akcja wzrostowa będzie teraz zależała od tego, czy Bitcoin przekroczy swój kluczowy poziom i wzrośnie do 10.000 dolarów. Jednakże, może to trochę potrwać.

Bitcoin Cash handluje na poziomie zbliżonym do tego, który działa jako kluczowe wsparcie dla ceny kryptońskiej, zapobiegając dalszemu spadkowi. Dzienne średnie kroczące zostały jednak zrównane z niedźwiedziami. 50 DMA [Pink] unosił się nad świecami cenowymi po korektach w dół kilka dni temu. Co więcej, zaobserwowano, że 100 DMA [Niebieski], który niedawno przeszedł byczą przeprawę, zmierzał do góry i zbliżał się do 50 DMA na niedźwiedzia. Co więcej, oba DMA nadal opierały się wszelkim znaczącym działaniom na rzecz podwyższenia ceny monety.

Przez ostatni tydzień, w okresie, w którym cena monety spadała, linia 50-medżanowa stawiała silny opór RSI. W czasie, gdy pisano, RSI stanął w obliczu kolejnego odrzucenia, ponieważ nadal znajdował się poniżej tego poziomu, co podkreślało uczucie wysokiej presji na sprzedaż wśród inwestorów na rynku monet.

Umieszczenie dziennych średnich kroczących, jak również RSI, wskazywało na potencjalnie niedźwiedzią fazę dla monety w ciągu następnych 24 godzin. Natychmiastowe wsparcie Bitcoin Cash’a wyniosło 234,13 USD, natomiast opór 100 DMA – 237,75 USD, a 50 DMA – 241,02 USD. Moneta handlowała na poziomie zbliżonym do poziomu natychmiastowego wsparcia 244,13 USD. Jeśli poziom ten zostanie przekroczony, spadek może się rozszerzyć aż do 225,32 dolarów, co jest poziomem niespotykanym od ostatniego tygodnia maja. Kolejny punkt wsparcia został znaleziony na poziomie 221,27 dolarów.

admin